Пронајден мртов маж во подрум

Loading...

Шеесет и едно годишниот М.Б. вчера околу 19 часот бил пронајден мртов во подрумските простории од сопствената куќа. Од МВР информираат дека лицето е пронајдено починато во куќа во гостиварската населба Млаки.
-М.Б. бил пронајден мртов во легната положба со лицето над хидрофор, а во подрумот имало вода со длабочина од 12 сантиметри, информираат од полицијата.
Извршен е увид, а по наредба на јавен обвинител телото е предадено на обдукција.Од МВР информираат дека лицето е пронајдено починато во куќа во гостиварската населба Млаки.
-М.Б. бил пронајден мртов во легната положба с

loading...