Пронјдена мртва позната пејачка од „Икс Фактор“

Loading...

Дваесет и пет годишната Симон Бетл, дел од женската група „G.R.L.“ и учесничка во американското „Икс фактор“, вчера наутро била пронајдена мртва во својот стан во Лос Анџелес.Нејзиниот татко ја потврди веста за смртта и изјавил дека се уште не се утврдени причините, а истрагата е во тек.
Светските медиуми шпекулираат дека се работи за самоубиство. Младата пејачка требаше да стане членка на познатата група „Пусикет долс“.

 Нејзиниот татко ја потврди веста за смртта и изјавил дека се уште не се утврдени причините, а истрагата е во тек.
Светските медиуми шпекули

loading...
Loading...