Прозборе по долго време: Цеца откри каков ѝ бил сексот со Аркан!

Светлана Цеца Ражнатовиќ, српската пејачка која му беше сопруга на покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан, конечно призна каков бил тој во кревет.Цеца Ражнатовиќ отворено прозборела за тоа со кого ја изгубила невиноста, кој од нејзините партнери бил најдобар во кревет, но исто така, го претставила и Аркан во едно сосема поинакво светло за Плејбој.
Цеца и Аркан беа седум година во брак и Цеца со него сфатила што е добар секс.
„Првото сексуално уживање го имав со мојот сопруг. Со него ги почувствував сите убавини во сексот. Да не бидам вулгарна, не станува збор ни за спорт, ни за гимнастика во кревет, туку за водење љубов“ – изјавила пејачката.Цеца Ражнатовиќ отворено прозборела за тоа со кого ја изгубила невиноста, кој од нејзините партнери бил најдобар во кревет, но исто така, го претст

Пронајдете не на следниве мрежи: