„Првата дама“ на НБА лигата привлекла МИЛИОНИ ФАНОВИ на Инстаграм

Хана Стокинг, девојката на Клај Томпсон од Golden State Warriors, дочекала милиони обожаватели на Инстаграм! Не е тешко да се сфати зошто!

Пронајдете не на следниве мрежи: