Првиот подарок за Наташа Беквалац по веста за бременоста

Наташа Беквалац и нејзиниот дечко Лука Лазукиќ во следната пролета ќе станат родители!
Српските медиуми веќе на големо пишуваат дека убавата пејачка е во вториот месец од бременоста.
„НАТАША Е БРЕМЕНА И СРЕЌА ПОРАДИ ТОА, НО ПЛАНОТ И БЕШЕ БАРЕМ УШТЕ НЕКОЕ ВРЕМЕ ТОА ДА ГО СОЧУВА ЗА СЕБЕ. ПЕЈАЧКАТА СЕ ПОСОМНЕВА ДЕКА Е БРЕМЕНА ДОДЕКА СО ЛУКА БИЛА ВО ГРЦИЈА ПРЕД НЕКОЛКУ НЕДЕЛИ. НАПРАВИЛА ТЕСТ, ГО ПРЕКИНА ОДМОРОТ И ВЕДНАШ СЕ ВРАТИ ВО БЕЛГРАД. ПО ПОСЕТАТА НА  ГИНЕКОЛОГ, ПОВЕЌЕ НЕМАШЕ СОМНЕНИЕ“ , ИЗЈАВИ ИЗВОР БЛИЗОК ДО ПЕЈАЧКАТА.
Првиот подарок за Наташа Беквалац по веста за бременоста  По вестите за бременоста пејчката имаше настап на сплав во Белград, а тимот од „Ривер“ и испрати торта. Тортата наводно е за одличниот настап, но всушност е честитка за бременоста, додава изворот. Наташа и Лука се заедно неколку месеци. 
 Наташа Беквалац и нејзиниот дечко Лука Лазукиќ во следната пролета ќе станат родители!
Српските медиуми веќе на големо пишуваат дека убават

Пронајдете не на следниве мрежи: