Путин го надмина дури и Чак Норис

Владимир Путин посилен и од легендарниот Чак НорисПретседателот на Русија, Владимир Путин, престојуваше во официјална посета на Јужна Кореја, каде претседателот на Светската федерација во теквондо, му го додели највисокиот ранг во теквондо-црн појас дeветти ден каков што нема ни Чак Норис.
Путин го надмина познатиот мајстор во боречки вештини глумецот Чак Норис, кој има црн појас осми ден.
-Не сум сигурен дека ова го заслужувам, изјавил скромниот Путин.Претседателот на Русија, Владимир Путин, престојуваше во официјална посета на Јужна Кореја, каде претседателот на Свет

Пронајдете не на следниве мрежи: