Австрискиот коментатор: Ви честитам Македонија

Loading...

Јако, богами јако. Австрискиот коментатор: Ви честитам Македонија.
Што повеќе од ова да се каже, туку да се биде горд на нашите борци. 

Австрискиот коментатор: Ви честитам Македонија

Австрискиот коментатор: Ви честитам Македонија, молиме споделете.

Gepostet von Puls24.mk am Freitag, 10. Januar 2020

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...