Австрискиот коментатор: Ви честитам Македонија

Јако, богами јако. Австрискиот коментатор: Ви честитам Македонија.
Што повеќе од ова да се каже, туку да се биде горд на нашите борци. 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.