Ракометар на Вардар „уловен“ со згодна русокоса на плажа!

Дваесет и шестгодишниот Хрват, ракометар на Вардар, Игор Карачиќ, летово ги полни батериите за нови настапи со клубот. На фејсбук се појави фотографијата со секси девојката, но Карачиќ не откри која е мистериозната згодна плавуша со него.
Тој неодамна изјави дека не е во врска, по прекинот на долгата врска неколку месеци беше сам. 
Но, по се изгледа дека некои работи се променети кај него…На фејсбук се појави фотографијата со секси девојката, но Карачиќ не откри која е мистериозната згодна плавуша со него.
Тој неодамна изјави

Пронајдете не на следниве мрежи: