Рамбо не личи на себе: Погледнете како денес изгледа Силвестер Сталоне

Loading...

Силвестер Сталоне е еден од најпопуларните актери, режисери и сценаристи на денешницата… Најпознат е по улогите во филмските серии „Роки&ld

loading...