РАЗГОЛЕНА МАЈКА: Интернетот „ЕКСПЛОДИРА“ поради нејзините секси фотографии!

Loading...

Трејси Кис е самохрана мајка. Има две деца и 27 години. Таа направи вистински „бум“ на социјалните мрежи, кога одлучи да ги споделува своите секси фотографии.Трејси е интернет сензација и нејзините фотографии со брзина на светлината се споделуваат на социјалните мрежи. Моментално има 2899 обожаватели на Фејсбук, 65000 следбеници на Инстаграм и 2672 на Твитер.
Еве како таа се претставува на својот официјален сајт:
„Здраво, јас сум Трејси Кис и да, тоа е моето вистинско презиме, бидејќи прадедо ми е од Унгарија. Јас сум самохрана мајка на две деца. Мислам дека почесто мислам на другите отколку на себе, донирам пари во хуманитарни организации и купувам храна за кучиња. Ништо во животот не сфаќам премногу сериозно, не се срамам да признаам кога грешам или да правам шеги на своја сметка. Вегетаријанка сум, живеам во еко-пријателска куќа од дрво, но не сум во `хипи` фазон. Што уште да ви кажам? Дојдете и уверете се сами.“

Трејси го прифатила позитивниот начин на размислување од моментот кога станала самохрана мајка. Не се срами да го покаже телото на интернет, а во моментов сака да им порача на жените дека кога ќе се стане мајка, не мора некоја жена да се претвори во „досадна мајка што носи широк џемпер“.
„Не сакав да го занемарам изгледот кога добив деца. Имам само 27 години, но живеев како старица и сега тоа е веќе минато. Кога си мајка, занемаруваш сѐ и сите други работи ги ставаш пред себе. Затоа, си реков дека треба да бидам млада додека сѐ уште сум млада“, вели Кис.
Трејси е интернет сензација и нејзините фотографии со брзина на светлината се споделуваат на социјалните мрежи. Моментално има 2899 обожаватели на

loading...
Loading...