Ријана бара легализација на марихуаната

Loading...

Проблематичната музичка ѕвезда поставила на својот Твитер серија на фотографии како пуши ваква врста на дрога.
Непосредно пред настапот во Даблин уживала во хотелска соба, пушела две цигари кои наликувале на џоинт.
Ријана која моментално е на светска турнеја, го посетила и Амстердам, каде продолжила да става слики со марихуана.
–  „Легализиријте ја“ – напишала пејачката по проблематичните фотографии.
Проблематичната музичка ѕвезда поставила на својот Твитер серија на фотографии како пуши ваква врста на дрога.

loading...
Loading...