Ријана одлично се забавуваше на финалето од СП

Ријана одлично се забавуваше на финалето од СП на стадионот Маракана во Рио де Жанеиро во неделата.
Иако имаше имаше бразилско знаме на неј

Пронајдете не на следниве мрежи: