Ријана повторно во центарот на вниманието: Еве како се облече!

Како и секогаш…Во црвен провиден фустан ги привлече сите погледи….
Вака облечена Ријана го прослави 4 Јули, а фотографирана е на излегување од клубот каде што славеше.

Во црвен провиден фустан ги привлече сите погледи….
Вака облечена Ријана го прослави 4 Јули, а фотографирана е на излегување од клубот ка

Пронајдете не на следниве мрежи: