Родители добиле кутија со чувана тајна дента на раѓањето на нивното дете. Она што се наоѓало внатре е срцепарателно!

Кога Катрина забременила, таа и нејзиниот сопруг едвај го дочекале раѓањето на синот. Но, неколку месеци пред раѓањето дознале голема вест.Имено, Катрина дознала дека нејзината мајка има рак на белите дробови. Тоа за неа било поразително.
И тогаш, Катрина донела неверојатна одлука. Бидејќи сакала нејзината мајка да игра голема улога во дочекот на внукот кој, за жал, немала прилика да го запознае, Катрина одлучила дека нејзината мајка треба да го избере името на детето.
Неколку дена пред смртта, мајката на Катрина ѝ го рекла името на детето на нејзината сестра Сара. Катрина и Дени сакале тоа да биде изненадување за нив, сѐ до денот на раѓањето на детето.
И конечно, дошло време да се открие тајната кога на свет дошло детенцето.
„Собата беше преполна со предмети од мајка ми, така што имавме чувство дека е тука со нас и дека сѐ беше совршено“ – напишала Сара на Јутјуб каналот.
Подгответе ги марамчињата и погледнете го ова трогателно видео. Дознајте кое име му го дала бабата на момчето.Имено, Катрина дознала дека нејзината мајка има рак на белите дробови. Тоа за неа било поразително.
И тогаш, Катрина донела неверојатна одл

Пронајдете не на следниве мрежи: