Роналдо со нов имиџ ја прослави титулата во ЛШ

Португалецот Кристијано Роналдо го искористи освојувањето на Лигата на шампионите за да го промовира својот нов имиџ.Ѕвездата на Реал Мадрид на вчерашната прослава на титулата во Мадрид  ги изнанди своите фанови откако тој се појави со сосема нова кратка фризура.
Трендот на нови фризури по победата над Јувентус во Кардиф го почнаа Касемиро и Кејлор Навас, а не остана покус ни Роналдо.
 
Ѕвездата на Реал Мадрид на вчерашната прослава на титулата во Мадрид  ги изнанди своите фанови откако тој се појави со сосема нова кратк

Пронајдете не на следниве мрежи: