Роналдовата Ирина објави разголена слика на Фејсбук

Loading...

Ирина Шајк, познатата руска манекенка и девојка на најдобриот светски фудбалер Кристиано Роналдо, објави провокативни фотографии на Фејсбук. Како и претходниот пат, фотографијата ги воодушеви сите нејзини фанови, но и Кристиановите, се разбира.
Своите голи гради, овој пат, ги прекрила со плетени ракавици.
Под фотографијата напишала: „Мојот специјален олимписки костум за капење. Напред Сочи, напред Русија“.

Фудбалерот и Русинката – модел се запознале на снимањето за Армани во текот на 2010 година. Според пишувањата на британските таблоиди тие наскоро би требало да застанат и на „лудиот камен“. 
Како и претходниот пат, фотографијата ги воодушеви сите нејзини фанови, но и Кристиановите, се разбира.
Своите голи гради, овој пат, ги пре

loading...
Loading...