САКАЛ ДА ЈА ИСКРИТИКУВА! Новинар напишал текст за актерката, но ГАДНО СЕ ПОКАЈАЛ!

Магазинот Сан, неодамна објавил текст во кој мета била актерката од познатите серии „Беверли Хилс“ и „Волшебнички“…Тие напишале дека актерката пропаднала, дека изгледа многу несредено и исушено, но изоставиле многу важна работа.
Во нивниот текст не се нашол податокот дека таа скоро една година се бори со рак на докјата. Имено, актерката Шенон Доерти, изјавила дека се разболела и ја чека тежок период. Таа дури и јавно зборувала за нејзината борба со ракот, што новинарот тоа го изоставил.
Тајтажно од се е текстот го напишал еден од најугледните новинари, чиј сектор се познатите личности.
Текстот е тргнат во рок од 10 часа.Тие напишале дека актерката пропаднала, дека изгледа многу несредено и исушено, но изоставиле многу важна работа.
Во нивниот текст не се на

Пронајдете не на следниве мрежи: