Сакате да одите на „Супербол журка“ со Андријана Лима?Подгответе си 30.000 долари!

Loading...

Доколку сакате да бидете во друштво на најубавите жени на светот, додека се спремате да ја гледате финалната утакмица на америчкиот фудбал, потребни ви се „само“ 30.000 долари.На журката домаќини биле Ангелите на „Викторија Сикрет“ Андријана Лима и Алесандра Амбросио, а слични журки ширум Америка организирале и раперите Џеј Зи и Паф Деди.На журката домаќини биле Ангелите на „Викторија Сикрет“ Андријана Лима и Алесандра Амбросио, а слични журки ширум Америка организирале

loading...
Loading...