Сакате да ОСЛАБЕТЕ експресно неколку килограми? ОВА е решение за вас!

Доколку сакате експресно да ослабете три килограми, доволно е оваа напивка да ја пиете пет дена и килограмите ќе се изгубат.Оваа напивка е здрава за целиот организам, ќе ви го забрза метаболизмот и ќе ви ги даде неопходните витамини.
Од состојки потребно ви е:
-60 грама нане
-1 лимон
-200 до 300 милилитри вода
Подготовка:
Нането иситнете го и исцедете го лимоновиот сок, двете состојки ставете ги во чаша и прелијте со вода. Нането ќе го забрза варењето на храната во желудникот и ќе му помогне на организамот да ја исфрли вишокот на вода.
 Оваа напивка е здрава за целиот организам, ќе ви го забрза метаболизмот и ќе ви ги даде неопходните витамини.
Од состојки потребно ви е:

Пронајдете не на следниве мрежи: