Шакира драстично го промени својот изглед

Повеќе не е русокоса…Убавата колумбиска пејачка Шакира, снима сопт за новата песна а фотографијата која ја објави ги изненади нејзините фанови.
Таа досега и беше верна на „плавата„ боја на коса, но овојпат ја промени.
Имено Шакира сега е црвенокоса, а под фотографијата која ја објави напиша:
-Црвенокосите се забавуваат повеќе„Убавата колумбиска пејачка Шакира, снима сопт за новата песна а фотографијата која ја објави ги изненади нејзините фанови.
Таа досега и беш

Пронајдете не на следниве мрежи: