Саманта од „Сексот и градот“: „Би го зграпчила Џерард за тој секси задник“!

Loading...

Ким Катрал, попзната како Саманта од серијата „Сексот и градот“ објавила фотографија од фудбалерот на Ливерпул Стивен Џерард, со доста интересен коментар.
„Љубоморна сум поради ова. Го имам видено Стивен неколку пати, но нажалост никогаш не сме биле волку блиски.“- напишала Ким испод фотографијата, на која соиграчот на Џерард го држи од страната.

 
Ким зад себе има три пропаднати бракови, додека фудбалерот е среќно оженет од 2007 година со Алекс Куран со која има и три деца.„Љубоморна сум поради ова. Го имам видено Стивен неколку пати, но нажалост никогаш не сме биле волку блиски.“- напишала Ким испод фотог

loading...
Loading...