Самоубиство: Маж се фрли од зграда!

Loading...

Безживотно тело на досега неидентификуван маж е пронајдено утрово околу 06:15 часот на плочникот зас станбена зграда на билеварот „Зоран Џинџиќ“ бр.43 во Нов Белград.Се претпоставува дека настраданиот, кој во себе немал никакви документи за иднетификација, извршил самоубиство фрлајќи се од зграда, пренесува Блиц.рс.
Станарите веднаш повикале полиција и брза помош, но лекарите само констатирале смрт.
На телото на жртвата имало видливи повреди кои настанел како последица на падот, но телото е предадено на обдукција, со цел утврдување на точната причина за смртта.Се претпоставува дека настраданиот, кој во себе немал никакви документи за иднетификација, извршил самоубиство фрлајќи се од зграда, пренесува Блиц

loading...
Loading...