Кога Сандра Африка е зад воланот и асфалтот гори

Српската пејачка Сандра Африка објави жешко селфи од својот автомобил, па ги израдувала сите пријатели и следбеници со својот стајлиг зад воланот.
Туниката што ја носеше се крена доволно кога седна на возачкото седиште, откривајќи ги нозете, поради што многумина не беа во можност ни да трепнат.


“Во животот, најважно е да разберете кои сте. Кога ќе го научите ова, можете да направите се’, за вас не е ништо невозможно”, порача пејачката со објавената фотографија, но фокусот беше на нејзиниот жежок секси изглед за кој доби многу лајкови и коментари пред се од припадниците на посилниот пол.
Се за САНДРА АФРИКА прочитајте ТУКА

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.