Сара Фешн започна со Тотална чистка

Loading...

Од денеска започна Тотална чистка во продавниците на Сара Фешн низ Македонија. Ве очекуваат намалени цени на СФ долна облека, пижами, класични и дезенирани хулахопки Пенти, како и други промотивни акции. За купени 3 пара чорапи од брендовите СФ и Текин, 4тиот следи гратис. Промоција има и на целиот асортиман на Помпеа, 40% попуст на секое купено второ парче на долна облека и хулахопки. „Годината ја започнуваме со Тотална чистка, акција за нашите потрошувачи на сите брендови во продавниците. Имаме широка понуда за целото семејство така што ги покануваме сите кои сакаат да се подноват со квалитетна долна облека, удобни чорапи, пижами, тоа да го сторат што поскоро затоа што количините се ограничени.“ велат од Сара Фешн.
Акцијата трае до 4ти февруари и важи во сите продавници на Сара Фешн Сара Фешн, додека производите на Пенти може да се најдат по истите намалени цени и во продавниците на Пенти низ Македонија.„Годината ја започнуваме со Тотална чистка, акција за нашите потрошувачи на сите брендови во продавниците. Имаме широка понуда за ц

loading...
Loading...