Се отвора најголемиот аутлет со најниски цени во Македонија- Sport Vision Outlet Extra

Скопје го добива најголемиот аутлет центар наменет за спортски производи кои што ќе се продаваат по најниски цени. Имено, на 30-ти јуни, четврток, се отвора Sport Vision Outlet Extra, аутлет центар кој што ќе понуди повеќе од 50.000 спортски производи на површина од 700-м2.  Големото отворање ќе понуди целодневна забава со DJ-и, жонглери, многу изненадувања и 20% дополнителен попуст, на веќе намалените аутлет цени, кој што ќе трае до 3-ти јули.
Sport Vision се труди постојано да ги слуша желбите на граѓаните сакајќи да ги изненади и награди своите купувачи. Независно од тоа дали некој е професионален спортист, рекреативец или љубител на спортска опрема и облека, Sport Vision е продавницата која ќе ги задоволи желбите и потребите на сите.
Новиот Sport Vision Outlet Extra кој што се наоѓа на ул. 3-та Македонска Бригада бр.1, спроти висококатниците во Аеродром е единствен по цените кои ги нуди на посетителите кои имаат шанса да купат папучи од 232 денари, машки и женски маици од 392 денари, шорцеви од 472 денари, долен дел тренерки од 712 денари, детски патики од 792 денари, машки патики од 792 денари и женски патики од 712 денари.
Аутлетот нуди богата понуда на производи од познатите светски брендови како Nike, adidas, Reebok, Timberland, Converse, Champion, Sergio Tacchini, Ellesse, Lonsdale, Umbro и други.Големото отворање ќе понуди целодневна забава со DJ-и, жонглери, многу изненадувања и 20% дополнителен попуст, на веќе намалените аутлет

Пронајдете не на следниве мрежи: