Се самоуби младо момче од Скопје

Loading...

Се самоуби младо момче од Скопје  Дваесет и шест годишниот И.Б. вчера утрината извршил смаоубиство со ловечка пушка во една од собите во куќата каде живеел во скопско Таор.
Извршен е увид на местото на настанот.
По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот е предадено на Институтот за судска медицина за обдукција Дваесет и шест годишниот И.Б. вчера утрината извршил смаоубиство со ловечка пушка во една од собите во куќата каде живеел во скопско Таор.

loading...
Loading...