Се самоубила затоа што момчето не ја запросил?!

Loading...

Прекрасната 29 годишна Џиа Алеманд која е позната ѕвезда на магазинот Максим, Оваа прекрасна 29 годишна девојка ја загуби борбата со животот откако беше исклучена од апаратите. Многумина тврдат дека таа кренала рака врз својот живот. 
„Таа беше видно вознемирена, бидејќи нејзиниот долгогодишен дечко, кошаркар во НБА, не ја запросил“, пишува Радар онлајн.
Анонимен извор близок до двојката вели дека оваа среќна двојка ја имала првата голема караница во Лас Вегас, на крајот од јули. Кошаркарот ги негирал коментарите од другите медиуми дека ја изневерува Џиа. 
Џиа била доста тажна бидејќи дечкото се уште не ја запросило. Пред три недели се изгледало во ред и немало никаков показател дека Џиа може да направи таков драстичен чекор и да крене рака врз својот живот. 
Кога Џиа се обидела да се самоубие, нејзиниот дечко стигнал на време и повикал Брза помош. Таа била префрлена во болница, но нејзината состојба била доста критична. Била приклучена на апарати, но набрзо нејзиниот мозок, а и другите органи во телото почнале полека, но сигурно да откажуваат. 
Џиа ја загуби битката со животот и остави неодговорени голем број прашања. Оваа прекрасна 29 годишна девојка ја загуби борбата со животот откако беше исклучена од апаратите. Многумина тврдат дека таа кренала рака врз својо

loading...
Loading...