Се случи тешка сообраќајка кај Саем

Сообраќајна несреќа се случи пред малку на мостот во близина на Скопски саем. Од сообраќајката има повредени лица и материјална штета.
 Во сообраќајката учесвуваа две моторни возила, односно такси возило марка „рено“ и автомобил марка „форд фиеста“.
 Во сообраќајката учесвуваа две моторни возила, односно такси возило марка „рено“ и автомобил марка „форд фиеста“.
&

Пронајдете не на следниве мрежи: