Сека Алексиќ ни покажа нешто повеќе

Loading...

Познатата српска пејачка Сека, на својот настап во Порторож на публиката и покажа нешто повеќе. Како што можете да забележите од самите фотографии Сека намалила неколку килограми и не се срами да ја покаже својата нова линија.
Таа на својот настап се појави во проѕирен фустан, преку кој може да се забележат нејзините танга гаќички. Мораме да признаеме дека со новата фигура и стајлинг, Сека изгледа подобро  од кога и да било.
Уживајте.

Познатата српска пејачка Сека, на својот настап во Порторож на публиката и покажа нешто повеќе. Како што можете да заб

loading...
Loading...