Сека Алексиќ оди кај „терапевт“: Откриена е тајната за нејзиниот одличен изглед по породувањето!

Иако има многу обврски околу синот Јаков, пејачката Сека Алексиќ води сметка за физичкиот изглед и активна е на сите полиња.Со сјајна организација таа е успешна на приватен и професионален план, кадешто има голема помош од соработниците.
Од голема помош ѝ е и шминкерот кој е секогаш тука кога пејачката ќе посака да се разубави. Членот на „бјути тимот“ на пејачката го спореди нивното дружење со терапија.
„Од денешната терапија“ – напишал шминкерот под фотографијата на Сека со која беше презентирана неговата работа, а пејачката доби комплименти за изгледот.

 
#makeup @bojanvukadinov @wishjewelry.rs #hair @draganstojkov za @caobellahair
A photo posted by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on Dec 15, 2016 at 2:02pm PST

Со сјајна организација таа е успешна на приватен и професионален план, кадешто има голема помош од соработниците.
Од голема помош ѝ е и шми

Пронајдете не на следниве мрежи: