Серена Вилијамс заводливо замеша со задникот!

Серена Вилијамс (34) си даде простор за одмор од напорните тренинзи и одлучи да се опушти во друштво на пријателите.Тенисерката присуствуваше на повеќедневната забава на пејачката Сијара во Лас Вегас, која не ја пропушти ниту познатиот бразислки фудбалер Нејмар.
Тенисерката ја искористи шансата да се фотографира со познатиот фудбалер.
„Секогаш бидете подготвени за летото. Никогаш не знаете кога Нејмар ќе се појави“ – напишала Серена покрај нивната заедничка фотографија, а потоа објавила и видеа во кои покажала како заводливо тверкува.

 
My @serenastatement collection on @Hsn dresses so fun. I love this skirt! Yassssssssss @gfirestone13 in the background
A video posted by Serena Williams (@serenawilliams) on Jun 13, 2016 at 10:53am PDT

Тенисерката присуствуваше на повеќедневната забава на пејачката Сијара во Лас Вегас, која не ја пропушти ниту познатиот бразислки фудбалер Нејмар.

Пронајдете не на следниве мрежи: