Сергеј Трифуновиќ изрешетан во кафеана додека го славел роденденот

Loading...

Славниот српски актер Сергеј Трифуновиќ вчера го прослави 44. роденден, а во врвот на забавата тој е изрешетан од митралез.Имено, акетрот кој е познат по големата смисла за хумор и овојпат ги насмеа фановите со видео-снимка со која си го честита роденденот.
Веднаш откако ќе си посака среќен роденден, пријател кој седи спроти него пука рафал од митралез, а Сергеј ги користи своите актерски способности, паѓа како покосен.

 
Happy birthday!
A video posted by Sergej (@serge_truffaud) on Sep 2, 2016 at 5:02am PDT

loading...