Шерифовиќ пред нервен слом

Марија Шерифовиќ во последната епизода на емисијата „Ѕвездите на Гранд“  во саботата речиси доживеа нервен сломТаа била бесна поради тоа што останатите членови од жирито дале гладови на кандидат кој не бил квалитетен.
Погледнете како изгледаше снимањето:
 
Таа била бесна поради тоа што останатите членови од жирито дале гладови на кандидат кој не бил квалитетен.
Погледнете како изгледаше снимањ

Пронајдете не на следниве мрежи: