СЕВЕ Е МИНАТО! Симонида: Ќе снимам филм за возрасни, мажите го сакаат тоа

Loading...

Откако мојот спот „Опа – Цупа“ направи хаос на интернет, гледам дека многумина имаат желба да ме видат и во некоја „Опа – Цупа“ ситуација, вели поранешната учесничка на Фарма. Постои можност најкрупната учесничка од Фарма, Симонида Ачевиќ да се појави во порно филм. Иницијатор е истиот човек кој го продуцираше експлицитното видео на Екрем Јевриќ, а пред неколку дена и даде понуда и на Симонида од која и се заврти паметот.
Прифати од прва!

Белградскиот моќен човек и понуди безобразно висок хонорар на Синонида доколку сними порно филм – вели извор за Курир.рс.
Таа ноќ Симонида испила малку повеќе па воопшто не и пречеше идејата да сними порно филм, но истакна дека би прифатила само доколку партнер и биде Вајс или Лепи Мичо.
 

Меѓутоа се шпекулира дека тие ја одбиле понудата. Споменатиот господин не бил заинтересиран за предлогот, но веќе се водат преговори со Мики Ѓуриќ.

Откако мојот спот „Опа – Цупа“ направи хаос на интернет, гледам дека многумина имаат желба да ме видат и во некоја „Опа – Цупа“ ситуација. Мислењето дека сум многу привлечна и сексипилна го делат сите машки учесници на Фарма, така што верувам дека многу од нив веќе имаат претстава како би изгледал тој порно филм.
На многумина им се чинеше дека оваа пејачка може да стане актерка, а дали ќе ја засени Северина допрва ќе видиме.
 Постои можност најкрупната учесничка од Фарма, Симонида Ачевиќ да се појави во порно филм. Иницијатор е истиот човек кој го продуцираше експл

loading...
Loading...