Севе ја покажа рипката!

Loading...

Во еден ресторан во Бар, Северина Вучковиќ ни помалку ни повеќе добила чинија над која е напишано нејзиното име. А во неа прекрасна пастрмка.Атрактивната пејачка била воодушевена од гестот на угостителите, па фотографијата каде позира со пастрмката бргу ја поставила на својот Фејсбук профил.

Пејачката два дена престојувала во Бар каде го снимла спотот за новата песна, а судејќи по првичните коментари се очекува и дека оваа песна ќе биде голем хит.
Инаку песната „Уно моменто“ која ја снимила со „Министерки“ бележи огромен успех, па до сега на Јутуб има скоро 21 милиони прегледи. Атрактивната пејачка била воодушевена од гестот на угостителите, па фотографијата каде позира со пастрмката бргу ја поставила на својот Фејсбук про

loading...
Loading...