Северина објави фотографија со која ги збуни фановите

Популарната пејачка Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која целосно ги збуни нејзините фанови. Сите биле збунети кога ги виделе нејзините нозе, кои изгледаат неприродно долго. Доколку подобро погледнете ќе се сложите дека тие пропорции не се баш складни. Нозете заземаат значително голема површина од фотографијата и скоро и да не ги собира во неа. А, бидејќи не била прецизна во фотошопот коленото ѝ се пресликало три пати.
-Мачка ипол, но си претерала со издолжување- гласел еден од коментари кој брзо потоа бил избришан.
Сите биле збунети кога ги виделе нејзините нозе, кои изгледаат неприродно долго. Доколку подобро погледнете ќе се сложите дека тие пропорции не се

Пронајдете не на следниве мрежи: