Си го пробола сопствениот син! Нема да ви се верува поради која причина

В. Г. од Трстеник задржана е во притвор поради сомнение дека извршила кривично дело насилство во семејството.Се сомнева дека В. Г. своето малолетно дете, средношколец, го пробола со нож во бутината незадоволна поради лошите оцени на училиште.
Инцидентот, кој за среќа поминал само со мала рана, се одиграл во петокот попладне, а според неофицијални сознанија , грижата за целиот случај ја превзеле надлежните служби, па била покрената постапка за иселување на двете деца на осомничената, кај таткото и роднините.Се сомнева дека В. Г. своето малолетно дете, средношколец, го пробола со нож во бутината незадоволна поради лошите оцени на училиште.
Инцид

Пронајдете не на следниве мрежи: