Силвестер Сталоне за влакно го избегнал нападот во Ница!

Актерот Силвестер Сталоне минута пред нападот објавил фотографија сликана на улицата каде се случи терористичкиот напад во Ница.Славниот актер го избегнал нападот во кој загинаа 84 лица, а над 200 се ранети кога камион влета на улицата во Ница прегазувајќи десетици луѓе.
Сталоне објави фотографија со коментар „За жал, ова е сликано само неколку моменти пред кукавичкиот напад во Ница“.
Тој во Ница пристигнал на почетокот на јули со сопругата и ќерките за да го прослави 70-тиот роденден.Славниот актер го избегнал нападот во кој загинаа 84 лица, а над 200 се ранети кога камион влета на улицата во Ница прегазувајќи десетици луѓе.

Пронајдете не на следниве мрежи: