Синот на Брена направи селфи само по пешкир и покажа какво тело има

Синот на популарната пејачка Лепа Брена ги воодушеви девојките со новата фотографија. Стефан Живојиновиќ неодамна објасни како неговата совршена девојка треба да изгледа, а сега го изненади женскиот пол.
Тој објави фотографија на Инстаграм, на која има само пешкир, а во прв план е горниот дел од неговото тело.
Иако многумина не го очекуваа овој потег, дефинитивно им го поправи расположението на девојките. 
Стефан Живојиновиќ неодамна објасни како неговата совршена девојка треба да изгледа, а сега го изненади женскиот пол.
Тој објави фотографиј

Пронајдете не на следниве мрежи: