Синот на Ким и Каније итно однесен во болница

Познатиот пар е загрижен за здравјето на својот две годишен син.Родителите со него минале три дена во болница, а докторите утврдиле дека наследникот на Ким Кардашијан и Канје Вест има тешко воспалување на белите дробови.
-Канје и јас дежуравме на смени бидејќи дома не чекаше ќеркичката.не можев воопшто да спијам од грижи. Ноќ претходно се чувствуваше лошо и имаше висока температура, вели Ким.
Неговата сестра Норт постојано му праќала играчки, а синот на познатиот пар по неколку дена минати во болница е пуштен на домашно лекување.
Ким и Канје наскоро очекуваат уште едно дете кое ќе им го роди сурогат мајка чиј идентитет не е познат.Родителите со него минале три дена во болница, а докторите утврдиле дека наследникот на Ким Кардашијан и Канје Вест има тешко воспалување на белите

Пронајдете не на следниве мрежи: