Синот на Синан Сакиќ збесна: „Нема вие да го погребате, тој ќе ве погреба вас“

Loading...

Синот на легендарниот фолк пејач Синан Сакиќ, Ален Сакиќ не може да ја сокрие својата лутина и без поради многубројните коментари и приказни кои овие денови кружат во медиумите, а се поврзани со смртта на неговиот татко.Имено на Инстаграм тој објавил фотографија на која им порачал на сите дека нема да успеат да го погребаат неговиот татко.
„Нема вие него да го погребате, туку тој вас“ – порачал Ален.
Неговиот син очигледно е бесен поради коментарите и шпекулациите дека неговиот татко починал.
Имено на Инстаграм тој објавил фотографија на која им порачал на сите дека нема да успеат да го погребаат неговиот татко.
„Нема вие н

loading...