СИРУП кој дава ТОП резултати: Го враќа памтењето слухот и видот, ги отстранува масните наслаги….

Loading...

Овој сируп ќе ви помогне во отстранување на масните наслаги и водата во вашето тело. Навистина е ефикасен, особено ако го комбинирате со некој кардио тренинг.Покрај тоа со помош на овој напиток ќе ја забрзате функцијата на мозокот, ќе го подобрите памтењето, слухот и видот.
Главната состојка е свеж рен, богат со витамин Ц, калиум, витамин Б1 и Б6, железо, витамин Б2, магнезиум и фосфор.
Ренот го забрзува метаболизмот, го намалува заморот и истовремено го стимулира развојот на добрите бактерии во стомакот.
СЛАВНА ДОКТОРКА ОТКРИВА: Правете го ова секој ден и излечете се од секаква болест!
Потребни состојки:
– 125 грама рен
– 4 лимони
– 3 лажици мед
– 2 лажички мелен цимет
– 1 парче ѓумбир (2 см)
Начин на подготовка и примена…

 

Помешајте рен и ѓумбир во блендер. Исцедете го сокот од лимон и додадете го во блендерот. Мешајте 2-3 минути. Додадет 3 лажички мед и 2 лажички цимет и мешајте повторно додека не добиете сируп. Чувајте го сирупот во стаклени тегли.
Примена:
Земете 1 лажичка, 2 пати дневно пред оброк или пред кардио тренинг. Ќе ви трае 3 недели, а потоа направете пауза од неколку дена. Нема да зажалите, резултатите се за неверојатни!Покрај тоа со помош на овој напиток ќе ја забрзате функцијата на мозокот, ќе го подобрите памтењето, слухот и видот.
Главната состојка е св

loading...
Loading...