Скандал: Развод во кралската палата!

Loading...

Нов голем скандал во кралскиот двор!По веста дека Кејт Мидалтон жестоко се пресметала со маќеата на нејзиниот сопруг, Камила Болс, британските таблоиди денеска објавија дека Камила и принцот Чарлс се разведуваат.
Камила пијана се обидела да ја нападне Кејт.
По караницата со Кејт, Камила почнала да се заканува дека ќе го уништи британското кралско семејство.
Камила бесно ја напуштила палатата викајќи на принцот Чарлс, со кој е во брак од 2005 година. Камила и Чарлс долго време беа во врска.По веста дека Кејт Мидалтон жестоко се пресметала со маќеата на нејзиниот сопруг, Камила Болс, британските таблоиди денеска објавија дека Камила и

loading...
Loading...