СКАНДАЛ во X-Фактор: Славко ќе ја „здробел“ Ана Михајловски

Loading...

Скандал по завршувањето на вчерашното издание на Х-Фактор.Славко Калезиќ ја нападнал водителката Ана Грубин а се заради нејзиниот коментар во лајв емисијата.
Целата приказна почнала непосредно пред емитувањето на емисијата, во текот на генералната проба.
Ана доживеала непријатно изненадување кога видела дека Калезиќ ќе се појави во емисијата, па направила мал скандал.
Почнала да вика: „Тргнете ми го овој мајмун од сцена“, а откако продукцијата одбила да го направи тоа, Ана го повикала обезбедувањето и заедно со нив отишла во нејзиниот апартман, вели извор за Tracara.com.
Тука не се заврши се. Ана настапот на Славко го најави со несоодветни зборови, а не му го спомна ниту името. По завршувањето на шоуто, Ана се упатила кон нејзиниот апартман, а на вратата ја дочекало непријатно изненадување, Славко.

 
„Дивјачки удираше по вратите на апартманот на Ана, а таа мораше да се заклучи и да ја турне фотелјата до бравата“, велат очевидци.
Бесен Славко викал: „Отвори да видиш што е Црногорец, сега ќе те здробам.“
Сето тоа се случувало пред очите на јавноста, а на крајот морало да интервенира обезбедувањето кое го оддалечило од апартманот.
Ана не сакала да го напушти апартманот се додека не била сигурна дека Славко си заминал.Славко Калезиќ ја нападнал водителката Ана Грубин а се заради нејзиниот коментар во лајв емисијата.
Целата приказна почнала непосредно пред

loading...
Loading...