Скандалозна фотографија: Џастин Бибер незнае за доста, со неговиот пријател и лижел гради на стриптизета!

Loading...

Проблематичниот Џастин Бибер никако не може да запре. Дрога, алкохол пијанчење, што ли уште следува?Младиот пејач е сликан како со пријателот Каил Шериф на една стриптизета и ги лиже градите.
Според пишувањето на американските медуми стриптизетата е донесена на журка во Лос Анџелес само за да го забавува младиот пејач.
Во текот на забавата Бибер со пријателот тргнале во акција па со слика се најдоа на Твитер.
Погледнете што прават тие на сликата…

Младиот пејач е сликан како со пријателот Каил Шериф на една стриптизета и ги лиже градите.
Според пишувањето на американските медуми стрип

loading...
Loading...