Слаткар ќе стане татко: Сања е бремена?!

Loading...

Дали Слаткар набрзо ќе стане татко?„Популарниот рапер Слаткар и екс манекенката и ТВ водителка Сања Николиќ најверојатно чекаат бебе“ – тврди анонимен извор за порталот Либертас.
Шпекулациите ги поткрепил со фактот  дека двојката која неодамна правеше свадба е видена како излегува од една позната скопска гинеколошка клиника. Додека излегувале од клиниката се бакнувале и биле видно расположени.
„Имав чувство дека се многу среќни и мислам дека Сања е бремена“-  изјавил изворот за кој се тврди дека е многу  близок до славната двојка.„Популарниот рапер Слаткар и екс манекенката и ТВ водителка Сања Николиќ најверојатно чекаат бебе“ – тврди анонимен извор за порт

loading...
Loading...