Со кого летуваше Лука Циндриќ?

По напорната сезона, Лука го заслужи овој одмор.Еден од најдобрите ракометари ан Вардар и еден од најзаслужните што нашиот шампион се искачи на европскиот ракометен трон одмара на Куба, заедно со неговата понежна половинa.
Еден од најдобрите ракометари ан Вардар и еден од најзаслужните што нашиот шампион се искачи на европскиот ракометен трон одмара на Куба,&nbs

Пронајдете не на следниве мрежи: