Со кој се бакнува Цеца? Пејачката буквално полета во прегратка кај познатиот актер

Зад петите на фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ пред неколку дена тргнала екипата од позната српска таблоидна емисија, која својата потера ја започнала од студиото на нејзиниот шминкер.По некое време следење, пејачката се упатила на снимање на новогодишното издание на српската емисија „Магазин Ин“, каде срдечно се поздравила со сите гости, но по се изгледа најмногу се израдувала на популарниот актер со кој веднаш се бакнала.
Станува збор за нејзиниот долгогодишен пријател Милутин Мима Караџиќ, кој веднач на сметка на изгледот на Цеца упатил грст комплименти. Меѓутоа, туа не се завршило нивното дружење. Пејачката и актерот, пред камерите заиграле и танго.
По некое време следење, пејачката се упатила на снимање на новогодишното издание на српската емисија „Магазин Ин“, каде срдечно се позд

Пронајдете не на следниве мрежи: