Софија Вергара со чипкаст фустан. Никој не го трга погледот од неа

Loading...

На премиерата на филмот „The Emoji Movie“ во Њујорк најголемото внимание го предизвика ултра згодната актерка Софија Вергара.Таа во филмот го позајмува гласот на фламенко танчарка, па на црвениот ќилим се појави во сексапилен чипкаст фустан инспириран од облеката на огнените танчарки.

Таа во филмот го позајмува гласот на фламенко танчарка, па на црвениот ќилим се појави во сексапилен чипкаст фустан инспириран од облеката на

loading...