ШОКАНТНО: Ја силувал додека чекала карта за финалето на Вимблдон!!!

Неверојатна и шокантна сторија излезе од Велика Британија каде се вели дека полицијата уапсила 30-годишен маж кој е осомничен дека силувал жена во импровизиран шатор во кампот на Вимблдон.
Полицијата во Лондон го сомничи 30-годишниот маж дека наводно силувал 34-годишна жена ноќта меѓу саботата и неделата во кампот на Вимблдон, каде стотина луѓе чекале карти за мечот од финалето меѓу српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и британецот Енди Мареј.
„Дејли Меил“ пренесува дека жртвата влегла во шаторот со осомничениот а потоа тој ја присилил на сексуален однос.
Се претпоставува дека и двајцата биле во алкохолизирана состојба.Неверојатна и шокантна сторија излезе од Велика Британија каде се вели дека полицијата уапсила 30-годишен маж кој е ос

Пронајдете не на следниве мрежи: